Vyhľadávanie

Kontakt

Grafické štúdio Imperia – Eduard Sorokovoy
SLOVAKIA
Popradská 11
821 06 Bratislava

lONDON
5 Beehive Lane, Ilford, Essex
IG1 3RG, UK - London

+421- 902 522 855 (Slovakia)
+44 7939571560 (Londýn)

grafika@studioimperia.com

 

SKENOVANIE

Skenovanie fotografiií, filmov a diapozitívov (čiernobielych, farebných). Fotografie formátov do A4. Filmy 35mm, 6x6, 6x9, listový film, sklený negatív.

Negatív alebo diafilm môžeme zoskenovať na akúkoľvek veľkosť.

  

  • Dajte si zoskenovať staré pamätné fotografie, fotografie z detstva, vašu svadbu, stužkovú, školské roky, fotografie z vojenčiny alebo nezabudnuteľné chvíle s vaším milovaným človekom. Keď vaše najobľúbenejšie fotografie dáte zdigitalizovať, môžete ich potom premietať v televízore, DVD rekordéri, počítači a na iných zariadeniach. Takéto pamätné CD alebo DVD môžete ľahko rozmnožovať a obdarovávať nimi rodinných príslušníkov alebo kamarátov.

 

  • Skenovanie v digitálnej kvalite – na prezeranie v televízore, počítači, CD – DVD prehrávači a na iných zariadeniach. Rozlíšenie fotografie 72 dpi.

 

  • Skenovanie v tlačovej kvalite – spravidla sa každá fotografia skenuje na formát A4 s rozlíšením 300 dpi. Takú fotografiu si vždy môžete dať vytlačiť vo fotolabe mokrou cestou alebo na injektovej tlačiarni vo vysokej kvalite obrazu. Taká archivácia fotografií je veľmi účinná. Samotná fotografia na papieri zostarne a vybledne, filmy vyschýnajú a lamu sa, strácajú sýtosť a farbu. Keď máte fotografie zarchivované na DVD, vždy si môžete vytlačiť čerstvú, kvalitnú fotografiu, navyše ju môžete rozmnožovať v nespočetnom množstve a darovať.

 

  • Ako urobiť objednávku? Je to jednoduché. Doneste nám vaše fotografie, filmy alebo pohľadnice, časopisy, kresby a čokoľvek iné a my ich odskenujeme vo vysokej kvalite do tlače alebo v nižšej kvalite na prezeranie v televízore, DVD prehrávači, PC.
  • Ako doplnkovú službu ponúkame aj profesionálnu retuš. Keď máte fotografiu alebo čokoľvek iné v digitálnej forme, môžete nám ju poslať mailom na retušovanie a reštaurovanie. Vyretušovanú fotografiu vám pošleme spätne na váš mail. Alebo ju môžeme vytlačiť a poslať poštou.

   AKCIA!  - 10% Z CENY, NA VŠETKY  DRUHY SCENOV!

Skenovanie plošné - 300 dpi Druh média Výstupný formát skenu Množstvo Cena bez úprav
negatív, diafilm (35mm, 120mm, 6x9, 9x13, 13x18) a iné color akýkoľvek 1 - 20 záberov 2,00 €
ČB akýkoľvek 1 - 20 záberov 0,99 €
Skenovanie od 1ks filmu (celý film) color akýkoľvek 1 ks filmu 6,85 €
ČB akýkoľvek 1 ks filmu 6,85 €
Skenujeme na akúkoľvek výstupnú veľkosť. Cena za retuš a farebné korekcie 1 skenu: viď rubriku  Fotografické služby - retuš fotografie - cenník. Pri väčšom objeme zákazky zľava.

 

Skenovanie plošné - 300 dpi Druh média Formát Množstvo Cena za kus bez úprav
Fotografia color A4 1 - 25 ks 0,99 €
ČB A4 1 - 25 ks 0,80 €
color A4 1 - 25 ks 0,99 €
ČB A4 1 - 25 ks 0,99 €
Skenujeme predlohu do veľkosti A4 na akúkoľvek výstupnú veľkosť. Cena za retuš: viď rubriku  Fotografické služby - retuš fotografie - cnník. Pri väčšom objeme zákazky zľava.

 

Skenovanie plošné - 300 dpi Druh média Formát Množstvo Cena bez úprav
Tlačoviny (skeny z novín, časopisov, reklám, propagačných materialov, kresieb, výkresov, malieb a iných zdrojov)
 
color A4, A3 1 - 20 ks 0,98 €
ČB

A4, A3

1 - 20 ks 0,80 €
       
 Skenujeme predlohu do veľkosti A4 na akúkoľvek výstupnú veľkosť. Grafická úprava a retuš: viď rubriku  Fotografické služby - retuš tlačovín a dokumentov - cenník. Pri väčšom objeme zákazky zľava.