Vyhľadávanie

Kontakt

Grafické štúdio Imperia – Eduard Sorokovoy
SLOVAKIA
Popradská 11
821 06 Bratislava

lONDON
5 Beehive Lane, Ilford, Essex
IG1 3RG, UK - London

+421- 902 522 855 (Slovakia)
+44 7939571560 (Londýn)

grafika@studioimperia.com

Svadobný fotografický film (slide show)

  • Ponuka digitálnej prezentácie vašich fotografií  - Všetky vaše fotografie sa budú dať premietať ako film s rôznymi efektmi medzi striedajúcimi sa fotografiami. Spravidla celý taký film prebieha v sprievode nejakej hudby. Hudbu si môžete vybrať aj sami. Dĺžka trvania filmu závisí od množstva dodaných fotografií. Taký film si môžete dať urobiť zo svadobných fotografii, stužkových, fotografií z detstva, zo školských rokov alebo firemných večierkov, akcií, z prezentácie produktov, domov a iných udalostí. Premietať sa môže v televízore, počítači a v čomkoľvek inom. Film môžeme vyrobiť  vo formáte AVIVOB, DivX, MPEG 1, MPEG 2, MPEG 4, portable.MPEG 4, AVC.

 

  • Konvertovanie súboru do telefónu: mobile video 3GP video, MPEG 1, 2 video, iPhone / iPod - MP4 video, Flash Video

 

  • Ako urobiť objednávku? Pošlite alebo doneste nám fotografie v digitálnom formáte. Keď mate fotografie na fotopapieri, najprv ich musíme zoskenovať (v prípade skenovania fotografie na výrobu filmu je cena za skenovanie so zľavou). Môžete nám dodať aj hudbu, ktorá bude sprevádzať celú prezentáciu, alebo ju vyberieme my, zostriháme a dáme vám odsúhlasiť. Ak chcete mať na fotkách nápisy, napíšte nám ich vo Worde alebo do mailu a pošlite.
  • Keď si u nás objednáte kompletnú službu fotografovania svadby, akcie, reklamy, reportáže a iných udalostí, poskytneme dobrú zľavu a rýchlejšiu výrobu produkcie.

 

Fotofilm (slide show) Fotografia / Množstvo Súbor Médiun Cena €
Film zo svadobných fotografií, stužkových, fotografií z detstva, školských rokov alebo firemných večierkov, akcií alebo prezentácie produktov do 50 ks/1film AVI, DVB DVD 120 €
do 100 ks/1 film AVI, DVB DVD 145 €

AKCIA! 3 slide show za cenu 2.

Dajte si vyrobiť  3 fotofilmy (slide show) napríklad zo svadby: 1. film - obrad, 2. film - hostina, 3. film - výtvarná fotografia (foto v parku, záhrade, meste, ateliéri)

 55+55+55/ 3 filmy  DVB, AVI  DVD

240 €

tri filmy za cenu dvoch

Fotografie, ktoré budú dodané na tvorbu slide show, sa nebudú retušovať. Ak chcete výberovo alebo komplet retušované fotografie či farebnú korekciu, pozrite rubriku  Retuš fotografie - cenník.


 

Svadobný fotografický film (slide show)

UKÁŽKY

17.10.2010 22:25