Vyhľadávanie

Kontakt

Grafické štúdio Imperia – Eduard Sorokovoy
SLOVAKIA
Popradská 11
821 06 Bratislava

lONDON
5 Beehive Lane, Ilford, Essex
IG1 3RG, UK - London

+421- 902 522 855 (Slovakia)
+44 7939571560 (Londýn)

grafika@studioimperia.com

 

REZANÁ GRAFIKA

Reklamné nápisy, tabule, vývesky, polep výkladov, vitríny, označenie sídla spoločnosti, logá, nápisy a grafika na tričká, na uniformy, na autá, interiérová a exteriérová rezaná grafika a pod.

  • Rezaná grafika predstavuje jednoduchý a overený spôsob propagácie vašej firmy.  Pôsobí štýlovo v priestoroch kancelárie alebo v obchode. V poslednom čase je novým trendom použivať rôzne motívy rezanej grafiky v domácnostiach, napríklad v obývačke, kuchyni, vstupnej hale, kúpeľni, spálni, detskej izbe. Spestruje bývanie, zlepšuje náladu a dodáva priestoru na impozantnosti.
  • Pri výrobe samolepiacich nápisov je možné využiť širokú škálu farebných fólií, matných, lesklých, reflexných, metalických alebo fluorescentných s rôznou životnosťou.
  • Rezaná grafika je tvarový orez samolepiacich fólií. Životnosť samolepiacich fólií závisí od výberu druhu fólie (1 - 7 rokov v exteriéri).

 

  AKO UROBIŤ OBJEDNÁVKU?

  • Je to veľmi jednoduché. Musíte vedieť, KDE sa bude vaša grafika používať (interiér, exteriér, nažehľovacia grafika), aká bude FARBA a VEĽKOSŤ vyrezavaného objektu.
  • Keď máte vlastnú hotovú grafiku, ktorú si chcete dať vyrezať z fólie, môžete nám ju zaslať mailom, a my skontrolujeme, či je dokument správne pripravený na výrez. Najlepšie by bolo, aby ste celú prípravu nachali na nás, tak predídeme môžným chybám. Ponúkame vám kompletné služby od návrhu až po realizáciu.
  • Vždy nám môžete zavolať a my vám poradime vo vašej veci, nájdeme pre vás najlepšie riešenie.
  • Súbory môžete posielať vo formátoch CDR, AI (ma byť vo vektorovej grafike).
  • Cena sa vypočitava podľa zvoleného druhu materiálu, veľkosti plochy a náročnosti čistenia objektu od nepotrebných zvyškov fólie a montáže.

 

Samolepiaca fólia

Rezaná grafika - Galéria