Vyhľadávanie

Kontakt

Grafické štúdio Imperia – Eduard Sorokovoy
SLOVAKIA
Popradská 11
821 06 Bratislava

lONDON
5 Beehive Lane, Ilford, Essex
IG1 3RG, UK - London

+421- 902 522 855 (Slovakia)
+44 7939571560 (Londýn)

grafika@studioimperia.com

FOTOGRAFICKÉ SLUŽBY

  • Náše štúdio ponuka naozaj kreatívny pohľad na všetky stranky ľudského zivota cez objektiv fotoaparata. Robime fotografie rôznych žanrov a je to len na Vás ktory si vyberete. K fotografie pristupujeme ako maliar k svojej olejomalbe. Starostlivo ušijeme pre vás fotograficky scenar a vyrobime fotoobraz, ktory bol namaľovany objektivom so zručnosťou fotografa.
  • V REKLAMNEJ FOTOGRAFIE vystihnime podstatu a najpriťažlivejšiu stranku vyrobku a jej koniecna vizualizacia pohlti najhlbšie zmysly spotrebitela.
  • Rubrika Fotografické služby je rozdelena na 5 položiek. V položke "Výtvarná kolorovaná fotografia" je rozdelena na štyri rubriki. Kazdu rubriku si možete pozrieť zvlašť, je aj možnosť spustenia automatickej prezentacie. Treba len kliknuť na prvu fotografiu vo vybranej rubrike, čim fotografia sa zvečši a ponukne režim automatickej prezentacie. To plati pre všetky fotografické albumy.
  • Rubriky pod nazvom Portrétna, Figurálna, Svadobna, Reklamna fotografia sa odlišuju od "Vytvarnej kolorovanej fotografie" svojoj učelnosťou a zameranim. Vo všetkych žanroch fotografie prejavujeme tvorivého ducha a dodržiavame vysoku kvalitu snimky.

 

Prostrednictvom našich služieb si zaobstarate kvalitnu realizaciu svojej idei.