Vyhľadávanie

Kontakt

Grafické štúdio Imperia – Eduard Sorokovoy
SLOVAKIA
Popradská 11
821 06 Bratislava

lONDON
5 Beehive Lane, Ilford, Essex
IG1 3RG, UK - London

+421- 902 522 855 (Slovakia)
+44 7939571560 (Londýn)

grafika@studioimperia.com

RETUŠ A REŠTAUROVANIE – fotografia, dokumenty

  • Pošlite nám svoje staré pamätné fotografie, fotografie z detstva, vašu svadbu, stužkovú, školské roky, fotografie z vojenčiny alebo nezabudnuteľné chvíle s vašim milovaným človekom a my ich zreštaurujeme.
  • Retušou a reštaurovanim fotografických materiálov môžete predĺžiť ich život, viac zviditeľniť svojich predkov, kamarátov, milovanú osobu a zanechať svojmu potomstvu cenné fotografické spomienky, artefakty, ktoré sa môžu odovzdávať z generácie na generáciu.
  • Výhodou je aj to, že vyretušovanú fotografiu napálime na CD alebo DVD nosič, a tak si môžete vyrobiť nespočetné množstvo výtlačkov, darovať kamarátom, pribuzným a použiť aj na iné učely.
  • Retušou fotografie z vás urobíme modelku. Nezáleží na čistej pleti, jazve, vráskach ani na farbe očí. Sama (alebo sám) si môžete zvoliť farbu očí, dĺžku nosa, štíhlosť postavy atď. Odstránime všetko, čo si neželáte, a dorobíme všetko, po čom túžite, a pritom zachováme vašu identitu.
  • Kolorovaním čiernobelej vyretušovanej fotografie sa ponúka ďalšia možnosť - pozrieť sa na snímky cez farbu. Môžete sa takto farebne pozrieť na svoju babičku, prababičku a objaviť jej krásu.

 

  • Ako urobiť objednávku?

 Doneste nám vaše fotografie, filmy alebo pohľadnice, časopisy, kresby a čokoľvek iné a my ich profesionálne vyretušujeme. Keď už máte fotografiu alebo čokoľvek iné v digitálnej forme, môžete nám ju poslať mailom na vyretušovanie a zreštaurovanie. Vyretušovanú fotografiu vám pošleme mailom alebo vytlačíme a pošleme poštou.

 

                                                                                 CENNÍK